İzlemeniz Gereken En İyi 5 YERLİ Blutv Dizileri

İnternet platformunda yayınlanan çoğu dizinin daha kaliteli ve etkileyici olduğu konusunda hepimiz aynı fikir de olabilir. Blutv’de yayınlanmış olan dizilerde izlemeye değer kaliteli yapımlar. En iyi Yerli blutv dizileri listesi şöyledir;

En İyi 5 YERLİ Blutv Dizileri

BOZKIR

Anadolu’nun bozkırında geçen bir hikaye. Sürekleyici hikayesi, kaliteli oyuncu kadrosu ile en beğenilen dizilerdendir.

MASUM

Masum dizisi, Polisiye ve dramayı harmanlayarak, ilk bakışta sıradan görünen bir Türk ailesinin çevresinde gelişen sıra dışı bir hikâyeyi konu alıyor. Dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan var.

7YÜZ

7YÜZ her bölüm farklı bir hikayeyi anlatan ve farklı mesajlar veren bir yapım. Yönetmenliğini Tunç Şahin, Umut Aral, Ceylan Özgün Özçelik ve Alphan Eşeli üstleniyor. Tilbe Saran, Genco Erkal, Engin Hepileri, Melisa Sözen, Cem Davran, Damla Sönmez gibi isimlerin yer alıyor.

ÇALINMIŞ HAYATLAR

Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierra cinayetlerini drama-belgesel olarak anlatan 3 bölümlük bir yapıt. Bir daha yaşanmamasını dilediğimiz bu hikayeleri etkileyici bir anlatımla sizlere sunuluyor.

SIFIR BİR

İnternet dizisi olarak başlayan ve kısa sürede milyonlara ulaşan bir dizi olan sıfırbir, konusu, atmosferi ve oyuncu kadrosu ile en dikkat çekici dizilerden biridir. Doğal çekim platosu ve sürpriz sahneleriyle karanlık ve tehlikeli bir yaşamı aktaran dizi ilginizi çekebilecek yapımlardan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir