İzlenmesi Gereken En İyi ve En Yeni Netflix Filmleri

İnternet üzerinden yayın yapan bir platform olan Netflix de yer alan ve birçok sinemaseverden tarafından tam not alan birbirinden etkileyici ve sürükleyici En İyi ve En Yeni Netflix Filmleri listesini sizin için hazırladık.

En Yeni Netflix Filmleri
En Yeni Netflix Filmleri

En İyi ve En Yeni Netflix Filmleri

1- The Platform

The Platform, 21 Şubat 2020’de yayınlanan , dağıtımcılığını Netflix’in üstlendiği korku, gerilim ve bilim kurgu temalı filmdir. İspanyol yönetmen Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yönetilen ve geçtiğimiz gün Netflix’te yayınlanan The Platform filmi oldukça etkileyici ve üzerine düşünülmesi gereken filmlerden birisidir. Verdiği mesajlarla izleyicisini kendisine bağlayan bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Ancak bazı sahneleri izlerken yaşayabileceğiniz gerilim sizi zorlayabilir.

2- Konut

The Occupant (Konut), David Pastor ve Àlex Pastor tarafından yönetilen ve David Pastor ve Àlex Pastor tarafından yazılmış bir İspanyol 2020 gerilimidir. 25 Mart 2020’de ABD’de ve diğer ülkelerde Netflix’te yayınlandı. Günümüz yaşamına da değinen bu filmde kaliteli yapımlar arasındadır.

3- 6 Underground

6 Underground, Michael Bay tarafından yönetilen ve Paul Wernick ve Rhett Reese tarafından yazılan bir 2019 Amerikan aksiyon gerilim filmi. Filmde Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Corey Hawkins, Ben Hardy ve Dave Franco yer alıyor.  13 Aralık 2019’da yayınlanan dağıtıcısı Netflix olan filmi aksiyon sevenlerin hoşuna gideceği bir film.

4- Rüzgarı Dinleyen Çocuk

The Boy Who Harnessed the Wind (Rüzgarı Dinleyen Çocuk), maddi imkansızlıklar sonucu okuldan atılan 13 yaşındaki bir çocuğun hikayesini konu ediyor. 2019 Birleşik Krallık yapımı dramatik filmdir. Chiwetel Ejiofor’un yazdığı ve yönettiği yapım William Kamkwamba adlı bir Malavili mucidin başından geçen olayları konu almaktadır. 2019 Sundance Film Festivali’nde gösterime giren filmin dağıtımı Netflix tarafından üstlenilmiştir. Güzel bir konusu olan insan da mücadele etme duygusunu ön plana çıkartan bir film. İzlemenizi tavsiye ederiz.

5- Fırtına Anı

Netflix’te gösterime sunulan orijinal film Fırtına Anı (Mirage, Durante la Tormenta), izleyenlerin çok fazla beğenisini alan bir film. Mirage, Oriol Paulo tarafından yazılan ve yönetilen ve Adriana Ugarte’nin oynadığı 2018 gizem-drama filmi. Film, 22 Mart 2019’da Netflix aracılığıyla 2018’de İspanya’da ve dünya genelinde yayınlandı. Ayrıca La Casa de Papel’in sevilen oyuncusu Alvaro Morte’de oyuncu kadrosunda.

FOTOĞRAF: PİXABAY – ANTBİLGİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir