Revit LT Nedir?

Revit LT Nedir? Revit LT, Revit kullanan tasarımcılar tarafından oldukça merak edilen bir program. Autodesk’in yeni programlarından olan bu yazılım hakkında merak edilen soruları bu makalemizde yanıtlamaya çalışacağız.

Revit LT Nedir? Revit LT, Revit kullanan tasarımcılar tarafından oldukça merak edilen bir program.

Autodesk’in yeni ürünlerinden olan Revit LT, Revit’e göre daha uygun maliyetli bir programdır. Ara yüz olarak Revit ile pek farkı yok ancak detaylarda farklılıklar mevcut.

Öncelikle Revit LT’de Revit gibi yeni family tasarlama imkanı verilmiyor. Ancak daha önce tasarlanmışlar üzerinden geliştirme yapabilirsiniz. Kullanım olarak Revit’ten farklı bir program değil. Daha önce Revit kullanmış olanlar rahatlıkla kullanabilir.

Teknik olarak Revit malzemeleri bu programda mevcut. Revit’in geçmiş sürümlerinde açıp kaydetmiş olduğunuz projeleri bu programda açabilir, düzenleme yapabilirsiniz.

Revit LT Fiyat Politikası

Autodesk‘in fiyat politikasına göre programları aylık, yıllık veya 3 yıllık abonelik şeklinde kullanabiliyorsunuz. 3 yıllık abonelik diğer aboneliklere nazaran çok daha uyguna geliyor. Ancak yinede lisans ücreti ülkemiz şartlarına göre kullanıcılar tarafından pahalı bulunuyor.

Makalemiz hakkında görüş ve önerileriniz için yorumlarınızı bekliyoruz.

ANTBİLGİ – AKFE DİZAYN MİMARLIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir