Turkcell Bedava İnternet Kazanma Teknikleri – 2020

Günümüzde Telefon kullanıcılarının en çok sıkıntı çektiği konulardan birisi hatta belkide en çok sıkıntı çektiği konu İnternet paketinin yetmemesi. Bu konuda sıkıntı yaşayanlar için Turkcell internet paketi kazanma yollarını araştırdık. Turkcell Bedava İnternet Kazanma Teknikleri için belli başlı yöntemler şu şekildedir.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Teknikleri Nasıl Bedava İnternet Paketi Kazanılır?

Kim 1GB İster?

Turkcell kullanıcıları için Bip uygulamasını indirdikten sonra bu uygulama içerisinde bulunan bu yarışma sayesinde internet paketi kazanmanız mümkün. Her 3 soruda bir sırasıyla yükselen paket kazanabilir, istediğiniz aşamada çekilebilirsiniz. Ayrıca 1 lira karşılığında hem 50 MB internet hemde ek yarışma hakkı kazanarak internet paketi kazanabilirsiniz.

Sürpriz Nokta

Yine Bip uygulaması içerisinde bulunan Sürpriz nokta bölümü ile bulunduğunuz konuma yakın bölgelerde bulunan sürpriz noktalardan internet kazanabilirsiniz.

Kazan Kazan

Bip uygulamasında bulunan başka bir yarışmada Kazan Kazan. Bu yarışma ile sorulara doğru cevap vermeniz durumunda hediye internet kazanabilirsiniz.

Hediye Yarışı

Bip uygulamasında bulunan başka bir yarışmada Hediye Yarışı. Bu yarışmada Bip te en çok mesajlaşan veya arama yapanlar haftalık sıralamaya göre internet kazanıyor.

Sen Yap Diye

Turcell’in zaman zaman yaptığı kampanyalardan birisi de Sen yap Diye kampanyası. Bip uygulamasından ulaşabileceğiniz bu bölüm ile siz verilen haftalık görevleri yerine getirdiğiniz takdirde internet paketi kazanmanız mümkün.

Salla Kazan

Turkcell hesabım uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra her hafta 1 salla kazan hakkınız olur. Bu uygulama sayesinde de internet kazanabilirsiniz.

Turkcell-Hesabım

Turkcell hesabım uygulamasından faturalı hatlar için otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu talimatı paycell uygulamasından verebilir oradan da aynı şekilde internet kazanabilirsiniz.

Paycell

Paycell uygulamasında para yükleyip harcama yaptıkça puan kazanırsınız. Bu puanlar ile Hediye Dünyam Bölümünden puanlarınızın yettiği ölçüde internet paketi kazanabilirsiniz.

FOTOĞRAF: PİXABAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir